Stalviršiai

Mūsų bendrovė naudoja Hanex® ir Corian® prekinių ženklų dirbtinio akmens masę. Tai yra akrilo ir natūralių mineralų mišinys, ši medžiaga suteikia begalines dizaino galimybes, yra net sakoma – jei tik galite tai įsivaizduoti, tai ir įgyvendinsite su dirbtinio akmens mase. Dirbtinio akmens masės (mineralwerkstoffe(vok.),arba Solid surface(angl.)) medžiagos panaudojimo sritys yra tiek namų ūkiai (virtuvės bei vonios stalviršiai, apdailos detalės), tiek komercinės erdvės (viešbučiai, oro uostai, restoranai, parduotuvės, laboratorijos ir pan.). 

Dirbtinio akmens masės ("lieto akmens") privalumai:

  • Virš 100 įvairiausių spalvų, tame tarpe klasikinės vienspalvės bei maišytos iš kelių spalvų dalelių ir naujos kartos neutralios spalvos su perlų žvilgesio dalelėmis.
  • Visiška dizaino laisvė, 3D, galimybė įvairiai lankstyti ir formuoti medžiagą.
  • Nepriekaištingos techninės charakteristikos - aukščiausi priešgaisrinės saugos įvertinimai bei idealiai bakterijoms, drėgmei bei taršai atsparūs paviršiai. Dirbtinio akmens masė ilgaamžė ir labai atspari dėvėjimuisi.
  • Hanex® ir Corian® paviršiai yra labai malonūs liesti, šilkinio švelnumo, vientisi (neporėti), nematomos jungimo siūlės, jie yra šiltesni nei natūralaus akmens, nes periima aplinkos temperatūrą.
  • Hanex® ir Corian® paviršiai yra lengvai atnaujinami ir keičiami, o įbrėžimai pašalinami tiesiog pašveitus.
  • Hanex® ir Corian® masė labai harmoningai dera su kitomis medžiagomis – natūraliu akmeniu, keramika, medžiu, metalu ir t.t.

Hanex® ir Corian® masės paviršiai yra ypatingai atsparūs įvairiausiems chemikalams, tačiau užpylus labiausiai ėsdinančio chemikalo patartina tą vietą kuo greičiau nuplauti su vandeniu bei naminiu valikliu. Tokiu atveju padarytą žalą priklausys nuo neigiamo chemikalo poveikio laikotarpio. Taip pat nerekomenduojama dirbtinio akmens masės paviršius naudoti lauke ar grindims.

Dirbtinio akmens masės paviršiai virtuvėje

Hanex® ir Corian® masės pritaikymas virtuvėje yra tiesiog idealus – stalviršiai, integruotos kriauklės bei sieniniai paviršiai. Higieniška, lengvai valoma medžiaga puikiai įgyvendins tiek klasikinio, tiek labai modernaus stiliaus virtuvės dizaino sprendimus. Dirbtinio akmens masė yra ypatingai atspari neigiamam aplinkos poveikiui. Paviršiai, pagaminti iš šios medžiagos, suteiks Jūsų namams ypatingą jaukumą ir komfortą.

Dirbtinio akmens masės paviršiai vonios kambaryje

Jūsų vonios kambariuose dirbtinio akmens masės kriauklės, dušo kabinos pagrindai, sieninės detalės padės sukurti tik jūsų unikalų ir individualų stilių. Ilgalaikė, neporėta, natūraliai higieniška ir lengvai valoma medžiaga sukurs nesunkiai palaikomą prabangos jausmą.

Kaip paskaičiuoti stalviršį

Pirmiausiai pasirenkate gamintojo klasę ir spalvą.Pasirenkate punktą atraminė briauna.Pasirenkate punktą briauna.Pasirenkate punktą užbaigimo kampas.Pereinate i kategoriją plautuvės.Grįžtate į kategoriją ir pasirenkate galinė sienelė.Grįžtate į kategoriją maišytuvai.
 
 

Kaip paskaičiuoti stalviršį

Pereiti į instrukcija

Čia galite paskaičiuoti stalviršį
 
Pirmiausiai pasirenkate gamintojo klasę ir spalvą.Pasirenkate punktą atraminė briauna.Pasirenkate punktą briauna.Pasirenkate punktą užbaigimo kampas.Pereinate i kategoriją plautuvės.Grįžtate į kategoriją ir pasirenkate galinė sienelė.Grįžtate į kategoriją maišytuvai.