HI-MACS®. Kadangi kokybė laimi.

 
HI-MACS® yra išskirtinė kietojo paviršiaus medžiaga. Subtili akrilo, mineralinių medžiagų ir natūralių pigmentų kompozicija, kuri sukuria
neakytą, termiškai formuojamą ir vizualiai besiūlį paviršių.
 
Medžiaga atitinka aukščiausius kokybės standartus visais aspektais: medžiagų našumu, gamyba, funkcionalumu ir higiena.
Didelė dalis šios kokybės ir neprilygstamo gamybos ir dizaino lankstumo dėka HI-MACS® siūlo daugybę privalumų
lyginant su įprastomis medžiagomis.
 
 • Kokybė yra mūsų DNR.

  "HI-MACS®" naudoja "LG Group" aukštųjų technologijų infrastruktūrą ir vystymosi patirtį, kuri reguliariai suteikia gyvybingų naujovių. "LG" garantuoja aukštą visų žaliavų kokybę; jame esantis akrilas gaminamas mūsų pačių gamyklose, patvirtinantis kompetenciją iš šaltinio.

 • Kokybė yra prieinama.

  Mes sandėliuojame visą spalvų ir produktų asortimentą 40 vietinių sandėlių Europoje ir viename dideliame centriniame Europos sandėlyje.

 • Kokybė yra visame pasaulyje teikiama parama.

  Visą prieigą prie "LG" aptarnavimo ir gamybos tinklų visame pasaulyje.

 • Kokybė yra puikus aukštos kvalifikacijos amatininkų tinklas.

  Mūsų aukštos kvalifikacijos gamybiniai partneriai reguliariai mokosi, kad suteiktų Jums geriausią įmanomą produktą. Jie turi prieigą prie geriausios klasės mokymo medžiagos ir paramos. Labiausiai kvalifikuoti HI-MACS® gamintojai yra lengvai atpažįstami, nes jie yra sertifikuoti HI-MACS® kokybės klubo nariai.

 • Kokybė yra ilgiausia garantija rinkoje.

  Mes palaikome mūsų "Quality Club" narius su 15 metų garantija. Ilgiausia garantija kieto paviršiaus rinkoje.

 
 
Higieniškas

Higieniškas

Dėl savo beporės struktūros ir higienos savybių NSF institutas patvirtina, kad HI-MACS® tinka naudoti su visuomenės sveikata susijusiose srityse, kur sąlytis su maistu ir geriamu vandeniu reiškia esminę švarą.
Platus kriauklių asortimentas

Platus kriauklių asortimentas

HI-MACS® kriauklės gaminamos naudojant aukštos kokybės liejimo metodą. Nesvarbu, kokį produktą pasirenkate iš mūsų plačios, itin derinamo asortimento, visos kriauklės yra pritvirtintos prie stalviršio arba įrengtos po paviršiumi. Taip pat galite pasirinkti specialius pagal užsakymą pagamintus kūrinius.
Garantija

Garantija

Lojalumas yra apdovanotas ilgainiui, suteikiant 15 metų garantiją gaminiams, kuriuos pagamino ir įdiegė HI-MACS® kokybės klubo narys.
Lengva prižiūrėti

Lengva prižiūrėti

HI-MACS® yra labai atsparus dėmėms, todėl labai lengva prižiūrėti.
Tvirta ir patvari medžiaga

Tvirta ir patvari medžiaga

Visoms didelio srauto, aukštos įtempimo vietoms reikia labai funkcionalios, patvarios medžiagos. Parduotuvės ir parodų plotai nėra išimtis. Laimei, HI-MACS® neturi sunkumų, tenkinančio visus šiuos kriterijus.
Begalinės dizaino galimybės

Begalinės dizaino galimybės

Dėl didelės spalvų paletės, termoformingo, nepastebimų sujungimų ir permatomų savybių, HI-MACS® suteikia neribotą galimybes netgi ambicingiausiems dizainams.
 
 
 
Spalvų paletė

Spalvų paletė

Spustelėkite čia ir išvyskite magišką HI-Macs spalvų gamą