• +37068734818
  • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
data:image/gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw==

Kaip parinkti spalvas virtuvei ir ką jos sako apie Jūsų asmenybę?

Rating Star BlankRating Star BlankRating Star BlankRating Star BlankRating Star Blank
 

Kaip parinkti spalvas virtuvei ir ką jos sako apie Jūsų asmenybę?

Namų spalvos yra tiesioginė Jūsų asmenybės išraiška, kuri kasdien tiesiogiai įtakoja mūsų savijautą. Būtent todėl renkantis namų spalvas mažiau dėmesio reikėtų skirti madai ar tendencijoms, kadangi jos yra laikinos, svarbu rasti spalvas ir jų kombinacijas, kurios būtų prie širdies pačiam namų šeimininkui.

Spalvų ir jų derinių pasirinkimas yra pakankamai didelis iššūkis daugeliui žmonių, kadangi spalva įtakoja net suvokiamą daiktų dydį ir formą. Būtent todėl, prieš renkantis spalvas namams patartina jomis pasidomėti ir priimti geresnius sprendimus.

Kiekviena spalva žmogui turi psichologinį poveikį, perteikia emociją, spektre nuo ramybės iki aistros. Tam, kad namuose vyrautų grožis ir harmonija reikia įvertinti kiekvienos spalvos poveikį, taip pat žinoti, kad mėgstama spalva dideliais kiekiais gali turėti visiškai priešingą efektą. Taip pat, kai kurie interjero specialistai pataria, kad nors Jums kai kurios spalvos ryškios spalvos verčia širdį plakti ženkliai greičiau, yra daug priežasčių virtuvėje pasirinkti neutralių spalvų paletę. Baltos, rusvos ar pilkos spalvos bazinis virtuvės įrengimas atveria kelią įvairiausių akcentų sudėliojimui, taip pat galimai ir padidina nekilnojamojo turto vertę, jei staiga nuspręstumėte turtą parduoti. Net jei Jums, pavyzdžiui, violetinė spalva atrodo dieviškai, taip gali nemanyti potencialus pirkėjas, kuriam ši spalva atrodys tiesiog baisiai.

Būtent bazinių neutralių spalvų virtuvė yra tarsi dailininko drobė, kurioje vietą gali atrasti įvairiausi puikūs akcentai. Galite savęs paklausti – kokią norisi sukurti nuotaiką? Kokia spalva padėtų tokią nuotaiką sukurti? Idėjų galite ieškoti įvairiausiuose šaltiniuose, ir galiausiai rekomenduojama apsistoti ties keliomis spalvomis, apsiribojant trimis-keturiomis. Per daug spalvų kambarį gali padaryti perkrautu ir varginančiu.

Spalvos poveikis iš esmės yra trejopas – aktyvus, pasyvus ir neutralus. Šviesios spalvos suteikia erdvės, kambariai tampa didesni ir šviesesni, tuo tarpu tamsios spalvos yra rafinuotesnės ir šiltos, jos suteikia erdvei intymumo. Iš tiesų nėra nė vienos geros ar blogos spalvos, viskas priklauso nuo bendro namų stiliaus, ir to, ką siekiama išreikšti.

Taip pat nustatyta, kad žmonės dažnai pasirenka savo namų spalvą įtakojami savo prisiminimų apie vaikystės namus, kadangi būtent šios spalvos yra žinomos, priimtinos ir raminančios.

Pakalbėsime apie kiekvieną spalvą atskirai.

  

Raudona spalva

Raudona spalva – tai klasika, ji yra stipri, pozityvi, asocijuojasi su aistra, valdžia, dėmesiu, išdidumu, energija ir stiprybe. Rytų kultūrose raudona simbolizuoja sėkmę. Raudona spalva traukia dėmesį, skatina ryžtą, valią, gyvybingumą.

RAudona Virtuv

Spontaniškumas, nuotykių ieškojimas yra vienas iš svarbiausių gero šefo bruožų, todėl raudona virtuvė gali jus paskatinti eksperimentuoti.  Ne paslaptis, kad ši spalva skatina ir apetitą, juk primena sultingas braškes, prinokusius pomidorus, skanų pomidorinį makaronų padažą, čili pipiriukus.

Raudona Virtuve1

Raudona spalva padidina patalpos energetiką, pakelia jos gyventojams adrenaliną ir kraujo spaudimą. Tai geras pasirinkimas, kai norisi gerų emocijų. Svetainėje, valgomajame ar virtuvėje ši spalva suburia žmones ir skatina bendravimą. Panaudota koridoriuje ši spalva sukuria stiprų pirmąjį įspūdį. Atkreipkite dėmesį, kad nors raudona spalva suteikia saugumo jausmą ir apsaugo nuo baimių ir nerimo, per daug raudonos spalvos daro žmones nervingus ir piktus.

Raudona Virtuve2

Miegamajam ši spalva per daug intensyvi, tačiau jei ten vyrauja prieblanda, sodresni atspalviai gali atrodyti prabangiai ir elegantiškai.

Raudona Virtuve3

Raudona su žalia kartu asocijuojasi su kalėdiniu sezonu.

Reikia turėti omeny, kad raudona spalva mažina erdvę, todėl prieš išdažant raudonai virtuvės sienas ar užsisakant raudonus fasadus virtuvės baldų komplektui būtų verta įsigyti daugiau raudonų akcentų, tokių kaip šaldytuvas, kiti buitiniai prietaisai, vazos ar paveikslai ir pastebėti, kokį poveikį Jums daro raudona spalva.

Raudona Virtuv2

Jei kam įdomu, Feng šui specialistai nurodo, kad raudonos spalvos vaikų kambariuose turėtų būti mažiausia, o pietinėje ir pietvakarinėje namų pusėje raudonos spalvos turėtų būti daugiausia.

Jei Jums prie širdies raudona spalva – estate ekstravertas ir optimistas, drąsus ir pasitikintis savimi, taip pat fiziškai aktyvus. Jums patinka būti dėmesio centre, estate ambicingas ir norite laimėti. Raudonos spalvos mėgėjai yra verslininkai ir tyrinėtojai, entuziastingai siekiantys savo tikslų. Tai impulsyvūs, skubantys, laukti nemėgstantys žmonės. Nemėgsta atidėlioti darbų, darbštūs, greitai užsidegantys, gali būti agresyvūs. Jei Jums patinka raudona spalva, mėgstate kontroliuoti kitus, Jums svarbūs išgyvenimo instinktai. Didžiausias poreikis yra pasiekimas, tikslų įgyvendinimas ir visapusiškas mėgavimasis gyvenimu.

Vis dėl to, jei nemėgstate raudonos spalvos, galbūt patiriate gyvenime stresą ir negalite susitvarkyti su aukšta energija, kurią generuoja raudona spalva. Dėl kažkokių priežasčių bijote atsiverti ir priimti galimybes, kurias suteikia raudona spalva. Galbūt esate pervargęs, sergantis, ar negalite susitvarkyti su pykčiu, galbūt susidūrėte su atstūmimu ar pralaimėjimu ankstyvame amžiuje ir nebetikite, kad galite laimėti.

 

Žalia spalva

Žalia spalva – tai gyvenimo, atsinaujinimo, gamtos ir energijos spalva, asocijuojasi su augimu, harmonija, šviežumu, viltimi, saugumu, vaisingumu ir aplinka. Žalia taip pat tradiciškai siejama su pinigais, finansais, bankininkyste, ambicijomis, pavydu.  Manoma, kad žalia spalva netgi turi gydantį poveikį ir yra suprantama kaip labiausiai atpalaiduojanti į ją žiūrint. Žalia gali pagerinti regėjimą, stabilumą ir ištvermę.

Alia Virtuv

Žalia spalva atpalaiduoja, mažina nerimą, depresiją ir nervingumą, tačiau per daug žalios iššaukia tingumą, lėtumą, apatiją.

Alia Virtuve2

Dėl savo universalumo ir atpalaiduojamo poveikio žalia tinka beveik kiekvienam kambariui namuose. Virtuvėje ir svetainėje ši spalva sukelia ramybę, komfortą ir bendrumo jausmą. 2019 metais tamsiai žalia spalva virtuvėms tapo labai populiari.

Alia Virtuve4

Alyvuogių žala su tamsesniais atspalviais yra naudojama karinei maskuotei. Mėlyna su žalia simbolizuoja gamtą, o rudos, neutralios ir žalios kombinacija primena ekologiją ar perdirbtas atliekas.

Alia Virtuve3

Jei Jums patinka žalia spalva – esate protingas, praktiškas žmogus, mėgstate gamtą, esate stabilus, malonus, dosnus ir atjaučiantis ir gebantis valdyti krizes. Rūpindamasis kitų poreikiais turėtumėte nepamiršti ir savųjų. Žalios spalvos mėgėjai yra labai mylintys ir jiems patiems labai svarbu būti mylimiems, tai ištikimi draugai ir lojalūs partneriai, tačiau nemėgsta būti stumdomi. Jiems patinka būti gerbiamiems, viską gerai apsvarstyti, stebėti žmones, tai nėra iniciatyvos rodytojai. Mėgsta gerai pavalgyti ir sunku numesti svorį.

Žmonės, mėgstantys žalią spalvą yra puikūs patarėjai, psichologai, kadangi sugeba įvertinti visas reikalo puses, yra empatiški. Neigiamos šių žmonių savybės gali būti pavydas.


© 2020 Alkena. Visos teisės saugomos. Alkena, virtuves, baldai, corian, stalvirsiai, spintos, komodos, gamyba, baldu, baldai, dirbtinis, akmuo, alkena, virtuves baldu kainos skaiciuokle, akmens mases stalvirsiai, blum lankstai kaina, corian kaina, corian stalvirsiai, akmens stalvirsiai kaina, blum furnitura kaina, akmens mases stalvirsis, himacs, hanex, staron, uab alkena, corian spalvos, kiek kainuoja virtuves baldai

Kam naudojame slapukus ?

Mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kad atpažintume pakartotinius apsilankymus ir pageidavimus, taip pat įvertintume kampanijų efektyvumą ir analizuotume srautą. Norėdami sužinoti daugiau apie slapukus, įskaitant tai, kaip juos išjungti, skaitykite mūsų slapukų politiką. Spustelėję „Sutinku“ ant šios reklaminės juostos arba naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su slapukų naudojimu, nebent juos išjungėte.